Streetview Westhove 91 Amstelveen

Westhove 91, 1187 DB Amstelveen

174 m² Bouwjaar 2012

Westhove 91 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 223 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Westhove 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3095 Inwoners
1100 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
65% Koopwoningen
7.282 Inwoners per km²

Locatie van Westhove 91

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Westhove 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Westhove 91?

De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €3.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westhove 91 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Westhove 91 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westhove 91?

Westhove 91 is een woonhuis in Kastelenbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Westhove 91 vergeleken met de buurt?

Westhove 91 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 223 m². In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?

Vanuit Westhove 91 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westhove 91: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kastelenbuurt?

Recreatie nabij Kastelenbuurt: restaurant (1.9 km), cafe (4.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Westhove 91?

Een woningrapport voor Westhove 91 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastelenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.