Benedenwoning Westhove 31 Amstelveen

Westhove 31, 1187 DB Amstelveen

74 m² Bouwjaar 2014 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Westhove 31 is een benedenwoning in Amstelveen, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Westhove 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westhove 31

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

10.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3095 Inwoners
1100 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1072 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
65% Koopwoningen
7.282 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westhove 31

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Westhove 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Westhove 31?

De prijsindicatie voor Westhove 31 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €682.000. Dat komt neer op circa €9.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westhove 31 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Westhove 31 is een benedenwoning van 74 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 1.072 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.282 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westhove 31?

Westhove 31 is een benedenwoning in Kastelenbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Westhove 31 vergeleken met de buurt?

Westhove 31 heeft 74 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westhove 31 en wat betekent dat?

Westhove 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westhove 31?

Westhove 31 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?

Vanuit Westhove 31 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 10.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.