Eindwoning Bosboom Toussaintlaan 1 Amstelveen

Bosboom Toussaintlaan 1, 1187 CP Amstelveen

155 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Bosboom Toussaintlaan 1 is een eindwoning in Amstelveen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bosboom Toussaintlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosboom Toussaintlaan 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
303.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
462.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
85.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3015 Inwoners
1270 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Bovenkerk
53% Koopwoningen
3.939 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bosboom Toussaintlaan 1

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Bosboom Toussaintlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosboom Toussaintlaan 1?

De gemiddelde woningwaarde in Bovenkerk is €594.000. Dat komt neer op circa €3.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosboom Toussaintlaan 1 zich tot de wijk Bovenkerk?

Bosboom Toussaintlaan 1 is een eindwoning van 155 m² in de wijk Bovenkerk. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.939 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosboom Toussaintlaan 1?

Bosboom Toussaintlaan 1 is een eindwoning in Bovenkerk, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosboom Toussaintlaan 1 vergeleken met de buurt?

Bosboom Toussaintlaan 1 heeft 155 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Bovenkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosboom Toussaintlaan 1 en wat betekent dat?

Bosboom Toussaintlaan 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 85.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosboom Toussaintlaan 1?

Bosboom Toussaintlaan 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bovenkerk?

De wijk Bovenkerk in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenkerk?