Streetview Aagje Dekenlaan 21 Amstelveen

Aagje Dekenlaan 21, 1187 BJ Amstelveen

141 m² Bouwjaar 2011 Label A

Aagje Dekenlaan 21 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 124 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
124 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aagje Dekenlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aagje Dekenlaan 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3015 Inwoners
1270 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Bovenkerk
53% Koopwoningen
3.939 Inwoners per km²

Locatie van Aagje Dekenlaan 21

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Aagje Dekenlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Aagje Dekenlaan 21?

De gemiddelde woningwaarde in Bovenkerk is €594.000. Dat komt neer op circa €4.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aagje Dekenlaan 21 zich tot de wijk Bovenkerk?

Aagje Dekenlaan 21 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Bovenkerk. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.939 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aagje Dekenlaan 21?

Aagje Dekenlaan 21 is een woonhuis in Bovenkerk, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aagje Dekenlaan 21 vergeleken met de buurt?

Aagje Dekenlaan 21 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 124 m². In Bovenkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aagje Dekenlaan 21 en wat betekent dat?

Aagje Dekenlaan 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bovenkerk?

De wijk Bovenkerk in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenkerk?

Vanuit Aagje Dekenlaan 21 in Bovenkerk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bovenkerk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aagje Dekenlaan 21: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.