Hoekwoning Valreep 68 Amstelveen

Valreep 68, 1186 ZT Amstelveen

171 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Valreep 68 is een hoekwoning in Amstelveen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
171 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Valreep 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valreep 68

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valreep 68

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Valreep 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Valreep 68?

De prijsindicatie voor Valreep 68 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €3.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valreep 68 zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Valreep 68 is een hoekwoning van 171 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valreep 68?

Valreep 68 is een hoekwoning in Galjoenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valreep 68 vergeleken met de buurt?

Valreep 68 heeft 171 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valreep 68 en wat betekent dat?

Valreep 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valreep 68?

Valreep 68 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Valreep 68 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.