Streetview Meerpaal 27 Amstelveen

Meerpaal 27, 1186 ZM Amstelveen

118 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Meerpaal 27 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Meerpaal 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerpaal 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.51
CO₂-emissie
4468.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Locatie van Meerpaal 27

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Meerpaal 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerpaal 27?

De prijsindicatie voor Meerpaal 27 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €4.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerpaal 27 zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Meerpaal 27 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerpaal 27?

Meerpaal 27 is een woonhuis in Galjoenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meerpaal 27 vergeleken met de buurt?

Meerpaal 27 heeft 118 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerpaal 27 en wat betekent dat?

Meerpaal 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4468.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerpaal 27?

Meerpaal 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Meerpaal 27 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.