Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 323 m²
- Inhoud
- 510 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Turfschip 190 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 323 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Turfschip 190
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Turfschip 190 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Punterbuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €2.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTurfschip 190 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Punterbuurt. De buurt telt 1.327 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.777 inwoners per km².
Turfschip 190 is een woonhuis in Punterbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Turfschip 190 heeft 191 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Punterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Turfschip 190 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-08-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Turfschip 190 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Punterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Turfschip 190 in Punterbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Turfschip 190: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.8 km.