Streetview Korvet 30 Amstelveen

Korvet 30, 1186 WE Amstelveen

131 m² Bouwjaar 1981

Korvet 30 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 123 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
123 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Korvet 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Locatie van Korvet 30

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Korvet 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvet 30?

De prijsindicatie voor Korvet 30 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €3.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvet 30 zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Korvet 30 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvet 30?

Korvet 30 is een woonhuis in Galjoenbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Korvet 30 vergeleken met de buurt?

Korvet 30 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 123 m². In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Korvet 30 in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korvet 30: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Galjoenbuurt?

Recreatie nabij Galjoenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (2.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Korvet 30?

De prijsindicatie ligt rond €260.000 tot €310.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.