Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 170 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Valreep 32 A is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valreep 32 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €7.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValreep 32 A is een appartement van 70 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².
Valreep 32 A is een appartement in Galjoenbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Valreep 32 A heeft 70 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valreep 32 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Valreep 32 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Valreep 32 A in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valreep 32 A: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.2 km.