Maisonnette Valreep 14 A Amstelveen

Valreep 14 A, 1186 VZ Amstelveen

67 m² Bouwjaar 1990 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Valreep 14 A is een maisonnette in Amstelveen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Valreep 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valreep 14 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Galjoenbuurt
61% Koopwoningen
6.139 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valreep 14 A

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Valreep 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Valreep 14 A?

De prijsindicatie voor Valreep 14 A ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Galjoenbuurt is €521.000. Dat komt neer op circa €7.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valreep 14 A zich tot de wijk Galjoenbuurt?

Valreep 14 A is een maisonnette van 67 m² in de wijk Galjoenbuurt. De buurt telt 1.438 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.139 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valreep 14 A?

Valreep 14 A is een maisonnette in Galjoenbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valreep 14 A vergeleken met de buurt?

Valreep 14 A heeft 67 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Galjoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valreep 14 A en wat betekent dat?

Valreep 14 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Valreep 14 A?

Valreep 14 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Galjoenbuurt?

De wijk Galjoenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?

Vanuit Valreep 14 A in Galjoenbuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Galjoenbuurt?