Tussenwoning Praam 265 Amstelveen

Praam 265, 1186 TV Amstelveen

113 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Praam 265 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 89 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
89 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Praam 265

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Praam 265

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2810 Inwoners
1335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1327 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Punterbuurt
45% Koopwoningen
7.777 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Praam 265

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Praam 265

Wat is de geschatte woningwaarde van Praam 265?

De prijsindicatie voor Praam 265 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Punterbuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €4.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Praam 265 zich tot de wijk Punterbuurt?

Praam 265 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Punterbuurt. De buurt telt 1.327 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.777 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Praam 265?

Praam 265 is een tussenwoning in Punterbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Praam 265 vergeleken met de buurt?

Praam 265 heeft 113 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Punterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Praam 265 en wat betekent dat?

Praam 265 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Praam 265?

Praam 265 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Punterbuurt?

De wijk Punterbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Punterbuurt?

Vanuit Praam 265 in Punterbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Punterbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Praam 265: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Punterbuurt?

Recreatie nabij Punterbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (2.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Praam 265?

De prijsindicatie ligt rond €560.000 tot €660.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Punterbuurt is €468.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Praam 265?

Een woningrapport voor Praam 265 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Punterbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen