Streetview Watercirkel 308 Amstelveen

Watercirkel 308, 1186 NE Amstelveen

209 m² Bouwjaar 1971 Label D

Watercirkel 308 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 420 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
420 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Watercirkel 308

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watercirkel 308

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2005 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Watercirkelbuurt
23% Koopwoningen
7.203 Inwoners per km²

Locatie van Watercirkel 308

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Watercirkel 308

Wat is de geschatte woningwaarde van Watercirkel 308?

De prijsindicatie voor Watercirkel 308 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Watercirkelbuurt is €424.000. Dat komt neer op circa €2.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watercirkel 308 zich tot de wijk Watercirkelbuurt?

Watercirkel 308 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Watercirkelbuurt. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watercirkel 308?

Watercirkel 308 is een woonhuis in Watercirkelbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Watercirkel 308 vergeleken met de buurt?

Watercirkel 308 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 420 m². In Watercirkelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watercirkel 308 en wat betekent dat?

Watercirkel 308 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Watercirkelbuurt?

De wijk Watercirkelbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Watercirkelbuurt?

Vanuit Watercirkel 308 in Watercirkelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Watercirkelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Watercirkel 308: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.