Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 197 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €365.000 tot €415.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2025 tot 2028
- Daktype
- Plat dak
Groenhof 387 is een portiekflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenhof 387
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
7.5 kmDit is een unieke kans! Wij mogen dit sfeervolle luxe tweekamerappartement van circa 63 m² aanbieden, met een heerlijk balkon op het zuidwesten én…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Groenhof 387 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kringloopbuurt is €418.000. Dat komt neer op circa €6.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenhof 387 is een portiekflat (appartement) van 63 m² in de wijk Kringloopbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.496 inwoners per km².
Groenhof 387 is een portiekflat (appartement) in Kringloopbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenhof 387 heeft 63 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kringloopbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenhof 387 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.72 kg/jaar.
Groenhof 387 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Kringloopbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Groenhof 387 in Kringloopbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenhof 387: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.8 km.