Tussenverdieping Groenhof 384 Amstelveen

Groenhof 384, 1186 GN Amstelveen

109 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Groenhof 384 is een tussenverdieping in Amstelveen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Groenhof 384

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenhof 384

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2090 Inwoners
1155 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Kringloopbuurt
28% Koopwoningen
6.496 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenhof 384

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Groenhof 384

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenhof 384?

De prijsindicatie voor Groenhof 384 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Kringloopbuurt is €418.000. Dat komt neer op circa €3.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenhof 384 zich tot de wijk Kringloopbuurt?

Groenhof 384 is een tussenverdieping van 109 m² in de wijk Kringloopbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenhof 384?

Groenhof 384 is een tussenverdieping in Kringloopbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groenhof 384 vergeleken met de buurt?

Groenhof 384 heeft 109 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kringloopbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenhof 384 en wat betekent dat?

Groenhof 384 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenhof 384?

Groenhof 384 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kringloopbuurt?

De wijk Kringloopbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kringloopbuurt?

Vanuit Groenhof 384 in Kringloopbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.