Streetview Groenhof 301 Amstelveen

Groenhof 301, 1186 GH Amstelveen

61 m² Bouwjaar 1971 2 kamers Label A

Groenhof 301 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
160 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Groenhof 301

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenhof 301

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2090 Inwoners
1155 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Kringloopbuurt
28% Koopwoningen
6.496 Inwoners per km²

Locatie van Groenhof 301

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Groenhof 301

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenhof 301?

De prijsindicatie voor Groenhof 301 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Kringloopbuurt is €418.000. Dat komt neer op circa €6.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenhof 301 zich tot de wijk Kringloopbuurt?

Groenhof 301 is een appartement van 61 m² in de wijk Kringloopbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenhof 301?

Groenhof 301 is een appartement in Kringloopbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groenhof 301 vergeleken met de buurt?

Groenhof 301 heeft 61 m² woonoppervlakte en 160 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kringloopbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenhof 301 en wat betekent dat?

Groenhof 301 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenhof 301?

Groenhof 301 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kringloopbuurt?

De wijk Kringloopbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kringloopbuurt?

Vanuit Groenhof 301 in Kringloopbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.