Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Inhoud
- 142 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €295.000 tot €345.000
Groenhof 30 is een bovenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenhof 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
7.5 kmLicht en instapklaar 2-kamerappartement (ca. 46m²) met zonnig balkon op het zuidwesten én eigen berging, gelegen op de derde verdieping van het goed…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Groenhof 30 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Kringloopbuurt is €418.000. Dat komt neer op circa €9.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenhof 30 is een bovenwoning van 46 m² in de wijk Kringloopbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.496 inwoners per km².
Groenhof 30 is een bovenwoning in Kringloopbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenhof 30 heeft 46 m² woonoppervlakte en 142 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kringloopbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenhof 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38 kg/jaar.
Groenhof 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Kringloopbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Groenhof 30 in Kringloopbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenhof 30: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.8 km.