Straatbeeld van Eiger 3 in Amstelveen

Eiger 3, 1186 ED Amstelveen

228 m² Bouwjaar 1970 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eiger 3 is een niet-woning in Amstelveen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 620 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
620 m²
Inhoud
868 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eiger 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eiger 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
195.80 kWh/m²
CO₂-emissie
35.29 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Alpen Rondwegbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1,1 km
Vervoer

Treinstation

6,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,4 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0,7 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

1,5 km
Cultuur

Bibliotheek

2,5 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Alpen Rondwegbuurt

Eiger 3 ligt in de buurt Alpen Rondwegbuurt in Amstelveen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.620 inwoners en 714 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 17% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 442.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,1 km tot een huisarts.

1620 Inwoners
730 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€442.000 Gem. WOZ-waarde Alpen Rondwegbuurt
17% Koopwoningen
11.669 Inwoners per km²

Locatie van Eiger 3

Officiële bekendmakingen rond Eiger 3

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementmelding · 67 meter

Melding Boekpresentatie / borrel voor verwijzers op 5 juni 2026, Theems 154, 1186KK Amstelveen

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Amstelveen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eiger 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Eiger 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt €442.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eiger 3 zich tot de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt?

Eiger 3 is een niet-woning van 228 m² in de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 714 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 11.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eiger 3?

Eiger 3 is een niet-woning in Alpen Rondwegbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eiger 3 vergeleken met de buurt?

Eiger 3 heeft 228 m² woonoppervlakte en 868 m³ inhoud. Het perceel is 620 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt €442.000.

Wat is het energielabel van Eiger 3 en wat betekent dat?

Eiger 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-10-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.29 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Alpen Rondwegbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) 1.620 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €442.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,1 km tot een huisarts, 6,8 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Alpen Rondwegbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Eiger 3?

Een woningrapport voor Eiger 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Alpen Rondwegbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Amstelveen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars