Tussenwoning Alpen Rondweg 76 Amstelveen

Alpen Rondweg 76, 1186 EA Amstelveen

130 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Alpen Rondweg 76 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Alpen Rondweg 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alpen Rondweg 76

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

1600 Inwoners
745 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Alpen Rondwegbuurt
16% Koopwoningen
11.510 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alpen Rondweg 76

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Alpen Rondweg 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Alpen Rondweg 76?

De prijsindicatie voor Alpen Rondweg 76 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Alpen Rondwegbuurt is €407.000. Dat komt neer op circa €3.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alpen Rondweg 76 zich tot de wijk Alpen Rondwegbuurt?

Alpen Rondweg 76 is een tussenwoning van 130 m² in de wijk Alpen Rondwegbuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.510 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alpen Rondweg 76?

Alpen Rondweg 76 is een tussenwoning in Alpen Rondwegbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Alpen Rondweg 76 vergeleken met de buurt?

Alpen Rondweg 76 heeft 130 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Alpen Rondwegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alpen Rondweg 76 en wat betekent dat?

Alpen Rondweg 76 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alpen Rondweg 76?

Alpen Rondweg 76 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Alpen Rondwegbuurt?

De wijk Alpen Rondwegbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Alpen Rondwegbuurt?

Vanuit Alpen Rondweg 76 in Alpen Rondwegbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Alpen Rondwegbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Alpen Rondweg 76: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Alpen Rondwegbuurt?

Recreatie nabij Alpen Rondwegbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Alpen Rondweg 76?

Alpen Rondweg 76 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €525.000 tot €625.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Alpen Rondwegbuurt is €407.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Alpen Rondweg 76?

Een woningrapport voor Alpen Rondweg 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Alpen Rondwegbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen