Portiekflat (appartement) Wimbledonpark 237 Amstelveen

Wimbledonpark 237, 1185 XJ Amstelveen

110 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wimbledonpark 237 is een portiekflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wimbledonpark 237

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wimbledonpark 237

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

1020 Inwoners
485 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
570 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Startbaanbuurt
32% Koopwoningen
1.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wimbledonpark 237

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Wimbledonpark 237

Wat is de geschatte woningwaarde van Wimbledonpark 237?

De prijsindicatie voor Wimbledonpark 237 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Startbaanbuurt is €420.000. Dat komt neer op circa €3.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wimbledonpark 237 zich tot de wijk Startbaanbuurt?

Wimbledonpark 237 is een portiekflat (appartement) van 110 m² in de wijk Startbaanbuurt. De buurt telt 570 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wimbledonpark 237?

Wimbledonpark 237 is een portiekflat (appartement) in Startbaanbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wimbledonpark 237 vergeleken met de buurt?

Wimbledonpark 237 heeft 110 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Startbaanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wimbledonpark 237 en wat betekent dat?

Wimbledonpark 237 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wimbledonpark 237?

Wimbledonpark 237 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Startbaanbuurt?

De wijk Startbaanbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Startbaanbuurt?

Vanuit Wimbledonpark 237 in Startbaanbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.