Galerijflat Sportlaan 72 Amstelveen

Sportlaan 72, 1185 TD Amstelveen

81 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Sportlaan 72 is een galerijflat in Amstelveen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
259 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sportlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportlaan 72

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
228.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
58.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Populierenbuurt
38% Koopwoningen
6.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sportlaan 72

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Sportlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportlaan 72?

De prijsindicatie voor Sportlaan 72 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Populierenbuurt is €417.000. Dat komt neer op circa €5.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportlaan 72 zich tot de wijk Populierenbuurt?

Sportlaan 72 is een galerijflat van 81 m² in de wijk Populierenbuurt. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportlaan 72?

Sportlaan 72 is een galerijflat in Populierenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sportlaan 72 vergeleken met de buurt?

Sportlaan 72 heeft 81 m² woonoppervlakte en 259 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Populierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportlaan 72 en wat betekent dat?

Sportlaan 72 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-12-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 58.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sportlaan 72?

Sportlaan 72 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Populierenbuurt?

De wijk Populierenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?

Vanuit Sportlaan 72 in Populierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.