Streetview Populierenlaan 445 Amstelveen

Populierenlaan 445, 1185 ST Amstelveen

84 m² Bouwjaar 1962 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Populierenlaan 445 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 445

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenlaan 445

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Populierenbuurt
38% Koopwoningen
6.926 Inwoners per km²

Locatie van Populierenlaan 445

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Populierenlaan 445

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenlaan 445?

De prijsindicatie voor Populierenlaan 445 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Populierenbuurt is €417.000. Dat komt neer op circa €4.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenlaan 445 zich tot de wijk Populierenbuurt?

Populierenlaan 445 is een appartement van 84 m² in de wijk Populierenbuurt. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenlaan 445?

Populierenlaan 445 is een appartement in Populierenbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenlaan 445 vergeleken met de buurt?

Populierenlaan 445 heeft 84 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Populierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenlaan 445 en wat betekent dat?

Populierenlaan 445 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-06-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenlaan 445?

Populierenlaan 445 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Populierenbuurt?

De wijk Populierenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?

Vanuit Populierenlaan 445 in Populierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.