Galerijflat Populierenlaan 55 Amstelveen

Populierenlaan 55, 1185 SE Amstelveen

43 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Populierenlaan 55 is een galerijflat in Amstelveen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
147 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenlaan 55

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
171.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
430.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Populierenbuurt
38% Koopwoningen
6.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenlaan 55

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Populierenlaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenlaan 55?

De prijsindicatie voor Populierenlaan 55 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Populierenbuurt is €417.000. Dat komt neer op circa €9.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenlaan 55 zich tot de wijk Populierenbuurt?

Populierenlaan 55 is een galerijflat van 43 m² in de wijk Populierenbuurt. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenlaan 55?

Populierenlaan 55 is een galerijflat in Populierenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenlaan 55 vergeleken met de buurt?

Populierenlaan 55 heeft 43 m² woonoppervlakte en 147 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Populierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenlaan 55 en wat betekent dat?

Populierenlaan 55 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenlaan 55?

Populierenlaan 55 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Populierenbuurt?

De wijk Populierenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?

Vanuit Populierenlaan 55 in Populierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.