Galerijflat (appartement) William Boothlaan 26 Amstelveen

William Boothlaan 26, 1185 NP Amstelveen

70 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

William Boothlaan 26 is een galerijflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor William Boothlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel William Boothlaan 26

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
139.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
89.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.3%
CO₂-emissie
19.16 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3020 Inwoners
1585 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1566 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Augustinuspark
30% Koopwoningen
7.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van William Boothlaan 26

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over William Boothlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van William Boothlaan 26?

De prijsindicatie voor William Boothlaan 26 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Augustinuspark is €372.000. Dat komt neer op circa €5.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt William Boothlaan 26 zich tot de wijk Augustinuspark?

William Boothlaan 26 is een galerijflat (appartement) van 70 m² in de wijk Augustinuspark. De buurt telt 1.566 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op William Boothlaan 26?

William Boothlaan 26 is een galerijflat (appartement) in Augustinuspark, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is William Boothlaan 26 vergeleken met de buurt?

William Boothlaan 26 heeft 70 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Augustinuspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van William Boothlaan 26 en wat betekent dat?

William Boothlaan 26 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van William Boothlaan 26?

William Boothlaan 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Augustinuspark?

De wijk Augustinuspark in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Augustinuspark?

Vanuit William Boothlaan 26 in Augustinuspark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.