Bovenwoning (appartement) Lindenlaan 362 B Amstelveen

Lindenlaan 362 B, 1185 NL Amstelveen

75 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Lindenlaan 362 B is een bovenwoning (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lindenlaan 362 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindenlaan 362 B

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2325 Inwoners
1060 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Van der Leekbuurt
44% Koopwoningen
4.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindenlaan 362 B

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Lindenlaan 362 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenlaan 362 B?

De prijsindicatie voor Lindenlaan 362 B ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Leekbuurt is €502.000. Dat komt neer op circa €6.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenlaan 362 B zich tot de wijk Van der Leekbuurt?

Lindenlaan 362 B is een bovenwoning (appartement) van 75 m² in de wijk Van der Leekbuurt. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenlaan 362 B?

Lindenlaan 362 B is een bovenwoning (appartement) in Van der Leekbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lindenlaan 362 B vergeleken met de buurt?

Lindenlaan 362 B heeft 75 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Van der Leekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindenlaan 362 B en wat betekent dat?

Lindenlaan 362 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lindenlaan 362 B?

Lindenlaan 362 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Leekbuurt?

De wijk Van der Leekbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?

Vanuit Lindenlaan 362 B in Van der Leekbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1 km.