Tussenwoning Meelbeslaan 22 Amstelveen

Meelbeslaan 22, 1185 JV Amstelveen

125 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Meelbeslaan 22 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Meelbeslaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meelbeslaan 22

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meelbeslaan 22

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Meelbeslaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Meelbeslaan 22?

De prijsindicatie voor Meelbeslaan 22 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €5.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meelbeslaan 22 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Meelbeslaan 22 is een tussenwoning van 125 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meelbeslaan 22?

Meelbeslaan 22 is een tussenwoning in Kastanjebuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meelbeslaan 22 vergeleken met de buurt?

Meelbeslaan 22 heeft 125 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meelbeslaan 22 en wat betekent dat?

Meelbeslaan 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Meelbeslaan 22?

Meelbeslaan 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Meelbeslaan 22 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.