Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Inhoud
- 533 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Soerlaan 23 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 158 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Soerlaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSoerlaan 23 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².
Soerlaan 23 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Soerlaan 23 heeft 152 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Soerlaan 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Soerlaan 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Soerlaan 23 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Soerlaan 23: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.