Streetview Rambaldolaan 7 Amstelveen

Rambaldolaan 7, 1185 JE Amstelveen

150 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Rambaldolaan 7 is een tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 141 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€830.000 tot €930.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rambaldolaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rambaldolaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rambaldolaan 7

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Rambaldolaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Rambaldolaan 7?

De prijsindicatie voor Rambaldolaan 7 ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rambaldolaan 7 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Rambaldolaan 7 is een tussenwoning van 150 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rambaldolaan 7?

Rambaldolaan 7 is een tussenwoning in Kastanjebuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rambaldolaan 7 vergeleken met de buurt?

Rambaldolaan 7 heeft 150 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rambaldolaan 7 en wat betekent dat?

Rambaldolaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rambaldolaan 7?

Rambaldolaan 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Rambaldolaan 7 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.