Streetview Keizer Karelweg 116 Amstelveen

Keizer Karelweg 116, 1185 HZ Amstelveen

135 m² Bouwjaar 1957 5 kamers Label E

Keizer Karelweg 116 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Keizer Karelweg 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizer Karelweg 116

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Locatie van Keizer Karelweg 116

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Keizer Karelweg 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizer Karelweg 116?

De prijsindicatie voor Keizer Karelweg 116 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizer Karelweg 116 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Keizer Karelweg 116 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizer Karelweg 116?

Keizer Karelweg 116 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Keizer Karelweg 116 vergeleken met de buurt?

Keizer Karelweg 116 heeft 135 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizer Karelweg 116 en wat betekent dat?

Keizer Karelweg 116 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Keizer Karelweg 116?

Keizer Karelweg 116 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Keizer Karelweg 116 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.