Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
Keizer Karelweg 104 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 247 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizer Karelweg 104
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizer Karelweg 104 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².
Keizer Karelweg 104 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Keizer Karelweg 104 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 247 m². In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Keizer Karelweg 104 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizer Karelweg 104: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Kastanjebuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Keizer Karelweg 104 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastanjebuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.