Galerijflat Keizer Karelweg 30 Amstelveen

Keizer Karelweg 30, 1185 HT Amstelveen

105 m² Bouwjaar 2002 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Keizer Karelweg 30 is een galerijflat in Amstelveen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
331 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Keizer Karelweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizer Karelweg 30

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Populierenbuurt
38% Koopwoningen
6.926 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizer Karelweg 30

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Keizer Karelweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizer Karelweg 30?

De prijsindicatie voor Keizer Karelweg 30 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Populierenbuurt is €417.000. Dat komt neer op circa €3.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizer Karelweg 30 zich tot de wijk Populierenbuurt?

Keizer Karelweg 30 is een galerijflat van 105 m² in de wijk Populierenbuurt. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizer Karelweg 30?

Keizer Karelweg 30 is een galerijflat in Populierenbuurt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Keizer Karelweg 30 vergeleken met de buurt?

Keizer Karelweg 30 heeft 105 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Populierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizer Karelweg 30 en wat betekent dat?

Keizer Karelweg 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keizer Karelweg 30?

Keizer Karelweg 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Populierenbuurt?

De wijk Populierenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?

Vanuit Keizer Karelweg 30 in Populierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.