Herenhuis, hoekwoning Keizer Karelweg 127 Amstelveen

Keizer Karelweg 127, 1185 HS Amstelveen

147 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Keizer Karelweg 127 is een herenhuis, hoekwoning in Amstelveen, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 198 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
198 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Keizer Karelweg 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizer Karelweg 127

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizer Karelweg 127

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Keizer Karelweg 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizer Karelweg 127?

De prijsindicatie voor Keizer Karelweg 127 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizer Karelweg 127 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Keizer Karelweg 127 is een herenhuis, hoekwoning van 147 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizer Karelweg 127?

Keizer Karelweg 127 is een herenhuis, hoekwoning in Kastanjebuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizer Karelweg 127 vergeleken met de buurt?

Keizer Karelweg 127 heeft 147 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizer Karelweg 127 en wat betekent dat?

Keizer Karelweg 127 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keizer Karelweg 127?

Keizer Karelweg 127 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?