Geschakelde woning Blériotlaan 22 Amstelveen

Blériotlaan 22, 1185 HG Amstelveen

100 m² Bouwjaar 1945 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Blériotlaan 22 is een geschakelde woning in Amstelveen, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Blériotlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blériotlaan 22

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
228.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
336.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.95 kg/m²

Tuin
Ja (95.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blériotlaan 22

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Blériotlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Blériotlaan 22?

De prijsindicatie voor Blériotlaan 22 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €6.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blériotlaan 22 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Blériotlaan 22 is een geschakelde woning van 100 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blériotlaan 22?

Blériotlaan 22 is een geschakelde woning in Kastanjebuurt, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Blériotlaan 22 vergeleken met de buurt?

Blériotlaan 22 heeft 100 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blériotlaan 22 en wat betekent dat?

Blériotlaan 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-12-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blériotlaan 22?

Blériotlaan 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Blériotlaan 22 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.