Streetview Graaf Zeppelinlaan 34 Amstelveen

Graaf Zeppelinlaan 34, 1185 HD Amstelveen

159 m² Bouwjaar 1938

Graaf Zeppelinlaan 34 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 229 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
229 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Graaf Zeppelinlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Zeppelinlaan 34

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Graaf Zeppelinlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Zeppelinlaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €4.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Zeppelinlaan 34 zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Graaf Zeppelinlaan 34 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Zeppelinlaan 34?

Graaf Zeppelinlaan 34 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Zeppelinlaan 34 vergeleken met de buurt?

Graaf Zeppelinlaan 34 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 229 m². In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Graaf Zeppelinlaan 34 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Graaf Zeppelinlaan 34: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kastanjebuurt?

Recreatie nabij Kastanjebuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).