Streetview Dr. Plesmansingel 245 Amstelveen

Dr. Plesmansingel 245, 1185 GS Amstelveen

68 m² Bouwjaar 1958 Label B

Dr. Plesmansingel 245 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
68 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dr. Plesmansingel 245

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Plesmansingel 245

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Populierenbuurt
38% Koopwoningen
6.926 Inwoners per km²

Locatie van Dr. Plesmansingel 245

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Dr. Plesmansingel 245

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Plesmansingel 245?

De gemiddelde woningwaarde in Populierenbuurt is €417.000. Dat komt neer op circa €6.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Plesmansingel 245 zich tot de wijk Populierenbuurt?

Dr. Plesmansingel 245 is een appartement van 68 m² in de wijk Populierenbuurt. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Plesmansingel 245?

Dr. Plesmansingel 245 is een appartement in Populierenbuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Plesmansingel 245 vergeleken met de buurt?

Dr. Plesmansingel 245 heeft 68 m² woonoppervlakte. In Populierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Plesmansingel 245 en wat betekent dat?

Dr. Plesmansingel 245 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Populierenbuurt?

De wijk Populierenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?

Vanuit Dr. Plesmansingel 245 in Populierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Populierenbuurt?