Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 80 m²
Veenendaalplein 13 is een appartement in Amstelveen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veenendaalplein 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €7.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeenendaalplein 13 is een appartement van 80 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².
Veenendaalplein 13 is een appartement in Kastanjebuurt, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veenendaalplein 13 heeft 80 m² woonoppervlakte. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Veenendaalplein 13 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veenendaalplein 13: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Kastanjebuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Veenendaalplein 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastanjebuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.