Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Inhoud
- 764 m³
- Kamers
- 7
Parmentierlaan 2 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 260 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parmentierlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
7.2 kmDe prijsindicatie voor Parmentierlaan 2 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Leekbuurt is €502.000. Dat komt neer op circa €2.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParmentierlaan 2 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Van der Leekbuurt. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.626 inwoners per km².
Parmentierlaan 2 is een woonhuis in Van der Leekbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Parmentierlaan 2 heeft 219 m² woonoppervlakte en 764 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Van der Leekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parmentierlaan 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-11-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Parmentierlaan 2 heeft 7 kamers.
De wijk Van der Leekbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Parmentierlaan 2 in Van der Leekbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parmentierlaan 2: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.