Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 641 m³
- Kamers
- 6
Bovenkerkerkade 38 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bovenkerkerkade 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
7.9 kmDe prijsindicatie voor Bovenkerkerkade 38 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €3.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBovenkerkerkade 38 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².
Bovenkerkerkade 38 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bovenkerkerkade 38 heeft 188 m² woonoppervlakte en 641 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bovenkerkerkade 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bovenkerkerkade 38 heeft 6 kamers.
De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bovenkerkerkade 38 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bovenkerkerkade 38: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.