Streetview Bovenkerkerkade 29 B Amstelveen

Bovenkerkerkade 29 B, 1185 CR Amstelveen

189 m² Bouwjaar 1940 8 kamers 7 slaapkamers Label D

Bovenkerkerkade 29 B is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 299 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
693 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Bovenkerkerkade 29 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bovenkerkerkade 29 B

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2295 Inwoners
965 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€638.000 Gem. woningwaarde Kastanjebuurt
65% Koopwoningen
4.885 Inwoners per km²

Locatie van Bovenkerkerkade 29 B

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Bovenkerkerkade 29 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Bovenkerkerkade 29 B?

De gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €3.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bovenkerkerkade 29 B zich tot de wijk Kastanjebuurt?

Bovenkerkerkade 29 B is een woonhuis van 189 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bovenkerkerkade 29 B?

Bovenkerkerkade 29 B is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bovenkerkerkade 29 B vergeleken met de buurt?

Bovenkerkerkade 29 B heeft 189 m² woonoppervlakte en 693 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bovenkerkerkade 29 B en wat betekent dat?

Bovenkerkerkade 29 B heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Bovenkerkerkade 29 B?

Bovenkerkerkade 29 B heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastanjebuurt?

De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastanjebuurt?

Vanuit Bovenkerkerkade 29 B in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.