Eengezinswoning, tussenwoning Vogelkerslaan 24 Amstelveen

Vogelkerslaan 24, 1185 BT Amstelveen

108 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Vogelkerslaan 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 181 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vogelkerslaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelkerslaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
34.35 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2325 Inwoners
1060 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Van der Leekbuurt
44% Koopwoningen
4.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelkerslaan 24

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Vogelkerslaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelkerslaan 24?

De prijsindicatie voor Vogelkerslaan 24 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Leekbuurt is €502.000. Dat komt neer op circa €4.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelkerslaan 24 zich tot de wijk Van der Leekbuurt?

Vogelkerslaan 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Van der Leekbuurt. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelkerslaan 24?

Vogelkerslaan 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Van der Leekbuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vogelkerslaan 24 vergeleken met de buurt?

Vogelkerslaan 24 heeft 108 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van der Leekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelkerslaan 24 en wat betekent dat?

Vogelkerslaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelkerslaan 24?

Vogelkerslaan 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van der Leekbuurt?

De wijk Van der Leekbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?