Streetview Ouderkerkerlaan 91 Amstelveen

Ouderkerkerlaan 91, 1185 AE Amstelveen

207 m² Bouwjaar 2003

Ouderkerkerlaan 91 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 426 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
426 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ouderkerkerlaan 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2325 Inwoners
1060 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Van der Leekbuurt
44% Koopwoningen
4.626 Inwoners per km²

Locatie van Ouderkerkerlaan 91

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Ouderkerkerlaan 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Ouderkerkerlaan 91?

De gemiddelde woningwaarde in Van der Leekbuurt is €502.000. Dat komt neer op circa €2.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ouderkerkerlaan 91 zich tot de wijk Van der Leekbuurt?

Ouderkerkerlaan 91 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Van der Leekbuurt. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ouderkerkerlaan 91?

Ouderkerkerlaan 91 is een woonhuis in Van der Leekbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ouderkerkerlaan 91 vergeleken met de buurt?

Ouderkerkerlaan 91 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². In Van der Leekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Van der Leekbuurt?

De wijk Van der Leekbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?

Vanuit Ouderkerkerlaan 91 in Van der Leekbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ouderkerkerlaan 91: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Van der Leekbuurt?

Recreatie nabij Van der Leekbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).