Streetview Ouderkerkerlaan 63 Amstelveen

Ouderkerkerlaan 63, 1185 AD Amstelveen

197 m² Bouwjaar 2003 Label A

Ouderkerkerlaan 63 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 497 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
497 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ouderkerkerlaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ouderkerkerlaan 63

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2325 Inwoners
1060 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Van der Leekbuurt
44% Koopwoningen
4.626 Inwoners per km²

Locatie van Ouderkerkerlaan 63

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Ouderkerkerlaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Ouderkerkerlaan 63?

De gemiddelde woningwaarde in Van der Leekbuurt is €502.000. Dat komt neer op circa €2.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ouderkerkerlaan 63 zich tot de wijk Van der Leekbuurt?

Ouderkerkerlaan 63 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Van der Leekbuurt. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ouderkerkerlaan 63?

Ouderkerkerlaan 63 is een woonhuis in Van der Leekbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ouderkerkerlaan 63 vergeleken met de buurt?

Ouderkerkerlaan 63 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 497 m². In Van der Leekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ouderkerkerlaan 63 en wat betekent dat?

Ouderkerkerlaan 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van der Leekbuurt?

De wijk Van der Leekbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?

Vanuit Ouderkerkerlaan 63 in Van der Leekbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van der Leekbuurt?