Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Ouderkerkerlaan 13 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m², een perceel van 520 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ouderkerkerlaan 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastanjebuurt is €638.000. Dat komt neer op circa €2.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOuderkerkerlaan 13 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Kastanjebuurt. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.885 inwoners per km².
Ouderkerkerlaan 13 is een woonhuis in Kastanjebuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ouderkerkerlaan 13 heeft 272 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 520 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kastanjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ouderkerkerlaan 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ouderkerkerlaan 13 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Kastanjebuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ouderkerkerlaan 13 in Kastanjebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ouderkerkerlaan 13: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.