Streetview Amstelzijde 42 Amstelveen

Amstelzijde 42, 1184 VA Amstelveen

95 m² Bouwjaar 1940

Amstelzijde 42 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en een perceel van 98 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
98 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Amstelzijde 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Amstelveen

450 Inwoners
180 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
175 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Buurt over Ouderkerk
75% Koopwoningen
1.140 Inwoners per km²

Locatie van Amstelzijde 42

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Amstelzijde 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelzijde 42?

De gemiddelde woningwaarde in Buurt over Ouderkerk is €918.000. Dat komt neer op circa €9.663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelzijde 42 zich tot de wijk Buurt over Ouderkerk?

Amstelzijde 42 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Buurt over Ouderkerk. De buurt telt 175 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelzijde 42?

Amstelzijde 42 is een woonhuis in Buurt over Ouderkerk, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstelzijde 42 vergeleken met de buurt?

Amstelzijde 42 heeft 95 m² woonoppervlakte. Het perceel is 98 m². In Buurt over Ouderkerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buurt over Ouderkerk?

De wijk Buurt over Ouderkerk in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurt over Ouderkerk?

Vanuit Amstelzijde 42 in Buurt over Ouderkerk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurt over Ouderkerk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amstelzijde 42: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurt over Ouderkerk?

Recreatie nabij Buurt over Ouderkerk: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).