Streetview Amsteldijk Noord 53 Amstelveen

Amsteldijk Noord 53, 1184 TD Amstelveen

423 m² Bouwjaar 2006 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Amsteldijk Noord 53 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 423 m², een perceel van 1170 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
423 m²
Perceeloppervlakte
1170 m²
Inhoud
1684 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk Noord 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsteldijk Noord 53

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

385 Inwoners
160 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€1.624.000 Gem. woningwaarde Middelpolder
80% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Amsteldijk Noord 53

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Amsteldijk Noord 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsteldijk Noord 53?

De gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €3.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsteldijk Noord 53 zich tot de wijk Middelpolder?

Amsteldijk Noord 53 is een woonhuis van 423 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsteldijk Noord 53?

Amsteldijk Noord 53 is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amsteldijk Noord 53 vergeleken met de buurt?

Amsteldijk Noord 53 heeft 423 m² woonoppervlakte en 1684 m³ inhoud. Het perceel is 1170 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsteldijk Noord 53 en wat betekent dat?

Amsteldijk Noord 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsteldijk Noord 53?

Amsteldijk Noord 53 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelpolder?

De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelpolder?

Vanuit Amsteldijk Noord 53 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.