Streetview Amsteldijk Noord 52 Amstelveen

Amsteldijk Noord 52, 1184 TD Amstelveen

111 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Amsteldijk Noord 52 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 375 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Amsteldijk Noord 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsteldijk Noord 52

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

385 Inwoners
160 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€1.624.000 Gem. woningwaarde Middelpolder
80% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Amsteldijk Noord 52

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Amsteldijk Noord 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsteldijk Noord 52?

De gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €14.631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsteldijk Noord 52 zich tot de wijk Middelpolder?

Amsteldijk Noord 52 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsteldijk Noord 52?

Amsteldijk Noord 52 is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amsteldijk Noord 52 vergeleken met de buurt?

Amsteldijk Noord 52 heeft 111 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsteldijk Noord 52 en wat betekent dat?

Amsteldijk Noord 52 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsteldijk Noord 52?

Amsteldijk Noord 52 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelpolder?

De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelpolder?

Vanuit Amsteldijk Noord 52 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.