Penthouse (appartement) Marie Baronlaan 49 Amstelveen

Marie Baronlaan 49, 1183 WX Amstelveen

156 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Marie Baronlaan 49 is een penthouse (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
156 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.090.000 tot €1.340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marie Baronlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marie Baronlaan 49

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3035 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1644 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Boekenbuurt
43% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marie Baronlaan 49

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Marie Baronlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Marie Baronlaan 49?

De prijsindicatie voor Marie Baronlaan 49 ligt rond €1.090.000 tot €1.340.000. De gemiddelde woningwaarde in Boekenbuurt is €428.000. Dat komt neer op circa €2.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marie Baronlaan 49 zich tot de wijk Boekenbuurt?

Marie Baronlaan 49 is een penthouse (appartement) van 156 m² in de wijk Boekenbuurt. De buurt telt 1.644 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marie Baronlaan 49?

Marie Baronlaan 49 is een penthouse (appartement) in Boekenbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marie Baronlaan 49 vergeleken met de buurt?

Marie Baronlaan 49 heeft 156 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Boekenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marie Baronlaan 49 en wat betekent dat?

Marie Baronlaan 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marie Baronlaan 49?

Marie Baronlaan 49 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boekenbuurt?

De wijk Boekenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Vanuit Marie Baronlaan 49 in Boekenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.