Galerijflat (appartement) Marie Baronlaan 35 Amstelveen

Marie Baronlaan 35, 1183 WX Amstelveen

95 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Marie Baronlaan 35 is een galerijflat (appartement) in Amstelveen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marie Baronlaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marie Baronlaan 35

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

3035 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1644 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Boekenbuurt
43% Koopwoningen
6.050 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marie Baronlaan 35

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Marie Baronlaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Marie Baronlaan 35?

De prijsindicatie voor Marie Baronlaan 35 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Boekenbuurt is €428.000. Dat komt neer op circa €4.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marie Baronlaan 35 zich tot de wijk Boekenbuurt?

Marie Baronlaan 35 is een galerijflat (appartement) van 95 m² in de wijk Boekenbuurt. De buurt telt 1.644 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.050 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marie Baronlaan 35?

Marie Baronlaan 35 is een galerijflat (appartement) in Boekenbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marie Baronlaan 35 vergeleken met de buurt?

Marie Baronlaan 35 heeft 95 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Boekenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marie Baronlaan 35 en wat betekent dat?

Marie Baronlaan 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marie Baronlaan 35?

Marie Baronlaan 35 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boekenbuurt?

De wijk Boekenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekenbuurt?

Vanuit Marie Baronlaan 35 in Boekenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 0.8 km.