Eengezinswoning, tussenwoning Olympiadelaan 34 Amstelveen

Olympiadelaan 34, 1183 WP Amstelveen

150 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Olympiadelaan 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amstelveen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Olympiadelaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olympiadelaan 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.1%
CO₂-emissie
13.9 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Amstelveen

2000 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
922 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Zeestratenbuurt
58% Koopwoningen
6.286 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Olympiadelaan 34

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Olympiadelaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Olympiadelaan 34?

De prijsindicatie voor Olympiadelaan 34 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeestratenbuurt is €593.000. Dat komt neer op circa €3.953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olympiadelaan 34 zich tot de wijk Zeestratenbuurt?

Olympiadelaan 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 150 m² in de wijk Zeestratenbuurt. De buurt telt 922 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.286 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olympiadelaan 34?

Olympiadelaan 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeestratenbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Olympiadelaan 34 vergeleken met de buurt?

Olympiadelaan 34 heeft 150 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zeestratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olympiadelaan 34 en wat betekent dat?

Olympiadelaan 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Olympiadelaan 34?

Olympiadelaan 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zeestratenbuurt?

De wijk Zeestratenbuurt in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeestratenbuurt?

Vanuit Olympiadelaan 34 in Zeestratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.