Streetview Bankrasweg 12 Amstelveen

Bankrasweg 12, 1183 TP Amstelveen

435 m² Bouwjaar 2001 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Bankrasweg 12 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 435 m², een perceel van 3226 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
435 m²
Perceeloppervlakte
3226 m²
Inhoud
1305 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bankrasweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankrasweg 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amstelveen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Amstelveen

385 Inwoners
160 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€1.624.000 Gem. woningwaarde Middelpolder
80% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Bankrasweg 12

Vergelijkbare woningen in Amstelveen

Veelgestelde vragen over Bankrasweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankrasweg 12?

De prijsindicatie voor Bankrasweg 12 ligt rond €2.235.000 tot €2.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €3.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankrasweg 12 zich tot de wijk Middelpolder?

Bankrasweg 12 is een woonhuis van 435 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankrasweg 12?

Bankrasweg 12 is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bankrasweg 12 vergeleken met de buurt?

Bankrasweg 12 heeft 435 m² woonoppervlakte en 1305 m³ inhoud. Het perceel is 3226 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankrasweg 12 en wat betekent dat?

Bankrasweg 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankrasweg 12?

Bankrasweg 12 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelpolder?

De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelpolder?

Vanuit Bankrasweg 12 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.