Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 332 m²
- Perceeloppervlakte
- 5920 m²
Kostverlorenweg 16 is een woonhuis in Amstelveen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 332 m² en een perceel van 5920 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.624.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelpolder is €1.624.000. Dat komt neer op circa €4.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKostverlorenweg 16 is een woonhuis van 332 m² in de wijk Middelpolder. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².
Kostverlorenweg 16 is een woonhuis in Middelpolder, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kostverlorenweg 16 heeft 332 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5920 m². In Middelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.624.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kostverlorenweg 16 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.57 kg/jaar.
De wijk Middelpolder in Amstelveen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.624.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kostverlorenweg 16 in Middelpolder bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kostverlorenweg 16: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 2.2 km.